HABER AKIŞI

İşte Dünya Kupası fikstürü ve maçların yayınlanacağı kanallar...

 Tarih: 31-05-2018 14:07:15
14 Haziran'da başlayacak olan 2018 Dünya Kupası'nın fikstürü ve maçların TRT'deki yayın saatleri belli oldu.

14 Haziran'da başlayacak olan 2018 Dünya Kupası'nın fikstürü ve maçların TRT'deki yayın saatleri belli oldu.

Futbolseverler dev kupanın tüm maçlarını trtspor.com.tr/fifa2018dunyakupasi adresinden de canlı izleyebilecek.

14 Haziran Perşembe

A Grubu 18:00 Rusya - Suudi Arabistan TRT1, TRT4K

15 Haziran Cuma

A Grubu 15:00 Mısır - Uruguay TRT1, TRT4K
B Grubu 18:00 Fas - İran TRT1, TRT4K
B Grubu 21:00 Portekiz - İspanya TRT1, TRT4K

16 Haziran Cumartesi

C Grubu 13:00 Fransa - Avustralya TRT1, TRT4K
D Grubu 16:00 Arjantin - İzlanda TRT1, TRT4K
C Grubu 19:00 Peru - Danimarka TRT1, TRT4K
D Grubu 22:00 Hırvatistan - Nijerya TRT1, TRT4K

17 Haziran Pazar

E Grubu 15:00 Kosta Rika - Sırbistan TRT1, TRT4K
F Grubu 18:00 Almanya - Meksika TRT1, TRT4K
E Grubu 21:00 Brezilya - İsviçre TRT1, TRT4K

18 Haziran Pazartesi
F Grubu 15:00 İsveç - Güney Kore TRT1, TRT4K 
G Grubu 18:00 Belçika - Panama TRT1, TRT4K
G Grubu 21:00 Tunus - İngiltere TRT1, TRT4K

19 Haziran Salı

H Grubu 15:00 Kolombiya - Japonya TRT1, TRT4K
H Grubu 18:00 Polonya - Senegal TRT1, TRT4K
A Grubu 21:00 Rusya - Mısır TRT1, TRT4K

20 Haziran Çarşamba

B Grubu 15:00 Portekiz - Fas TRT1, TRT4K
A Grubu 18:00 Uruguay - Suudi Arabistan TRT1, TRT4K
B Grubu 21:00 MAÇ: İran - İspanya TRT1, TRT4K

21 Haziran Perşembe

C Grubu 15: 00 Danimarka - Avustralya TRT1, TRT4K
C Grubu 18:00 Fransa - Peru TRT1, TRT4K
D Grubu 21:00 Arjantin - Hırvatistan TRT1, TRT4K

22 Haziran Cuma
E Grubu 15:00 Brezilya - Kosta Rika TRT1, TRT4K
D Grubu 18: 00 Nijerya - İzlanda TRT1, TRT4K
E Grubu 21:00 Sırbistan - İsviçre TRT1, TRT4K

23 Haziran Cumartesi

G Grubu 15:00 Belçika - Tunus TRT1, TRT4K
F Grubu 18:00 Güney Kore - Meksika TRT1, TRT4K,
F Grubu 21:00 Almanya - İsveç TRT1, TRT4K,

24 Haziran Pazar

G Grubu 15:00 İngiltere - Panama TRT1, TRT4K,
H Grubu 18:00 Japonya - Senegal TRT1, TRT4K, 
H Grubu 21:00 Polonya - Kolombiya TRT1, TRT4K,

25 Haziran Pazartesi

A Grubu 17:00 Suudi Arabistan - Mısır TRTSPOR,
A Grubu 17:00 Uruguay - Rusya TRT1, TRT4K,
B Grubu 21:00 İran - Portekiz TRTSPOR, TRT4K (Banttan)
B Grubu 21:00 İspanya - Fas TRT1 ve TRT4K 

26 Haziran Salı

C Grubu 17:00 Avustralya - Peru TRTSPOR, TRT4K (Banttan) 
C Grubu 17:00 Danimarka - Fransa TRT1, TRT4K,
D Grubu 21:00 Nijerya - Arjantin TRTSPOR, TRT4K (Banttan) 
D Grubu 21:00 İzlanda - Hırvatistan TRT1, TRT4K,

27 Haziran Çarşamba

F Grubu 17:00 Güney Kore - Almanya TRT1, TRT4K
F Grubu 17:00 Meksika - İsveç TRTSPOR, TRT4K (Banttan) 
E Grubu 21:00 İsviçre - Kosta Rika TRTSPOR, TRT4K (Banttan) 
E Grubu 21:00 Sırbistan - Brezilya TRT1, TRT4K, 

28 Haziran Perşembe

H Grubu 17:00 Senegal - Kolombiya TRTSPOR, TRT4K (Banttan) 
H Grubu 17:00 Japonya - Polonya TRT1, TRT4K
G Grubu 21:00 İngiltere - Belçika TRT1, TRT4K
G Grubu 21:00 Panama - Tunus TRTSPOR, TRT4K (Banttan)

Son 16 Turu

30 Haziran Cumartesi:

17:00 C1-D2 TRT1, TRT4K

21:00 A1-B2 TRT1, TRT4K

1 Temmuz Pazar

17:00 B1-A2 TRT1, TRT4K
21:00 D1-C2 TRT1, TRT4K

2 Temmuz Pazartesi

17:00 E1-F2 TRT1, TRT4K
21:00 G1-H2 TRT1, TRT4K

3 Temmuz Salı

17:00 F1-E2 TRT1, TRT4K
21:00 H1-G2 TRT1, TRT4K

ÇEYREK FİNAL

SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

6 Temmuz Cuma

17:00 57. Maç TRT1, TRT4K 
21:00 58. Maç TRT1, TRT4K 

7 Temmuz Cumartesi 
17:00 59. Maç TRT1, TRT4K 
21:00 60. Maç TRT1, TRT4K

YARI FİNAL

SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
10 Temmuz Salı
21:00 61. Maç TRT1, TRT4K

11 Temmuz Çarşamba
21:00 62. Maç TRT1, TRT4K

3.'LÜK MAÇI

SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
14 Temmuz Cumartesi
17:00 63. Maç TRT1, TRT4K

FİNAL

SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR
15 Temmuz Pazar 
64. Maç 18:00 TRT1, TRT4K

  Bu haber 215 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayakları konserve kutusundan olan Maya :  Bir hayalim var o da yürümek Ayakları konserve kutusundan olan Maya : Bir hayalim var o da yürümek Suriyeli engelli kız çocuğu Maya, babasının PVC boru ve konserve kutudan yaptığı..
İnce'nin Maltepe Mitingi öncesinde hangi yollar kapatılacak İnce'nin Maltepe Mitingi öncesinde hangi yollar kapatılacak İstanbul Emniyet Müdürlüğü CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Maltepe..
MEB danışmanı, AKP parti adayından tepki: Şunu aldırayım MEB danışmanı, AKP parti adayından tepki: Şunu aldırayım Muğla'nın Milas ilçesi'ndeki semt pazarında seçim çalışması yaparken, bir kişi i..
İsveç'ten gelen parlamentere havalimanında sınırdışı İsveç'ten gelen parlamentere havalimanında sınırdışı İsveç Parlamentosu’nun Irak kökenli Kürt üyesi Cebar Emin'in, 24 Haziran’da yapı..
  SİYASET HABERLERİ
İnce, 9 Temmuz’da Dönmek Üzere Ankara’daydı İnce, 9 Temmuz’da Dönmek Üzere Ankara’daydı 9 Temmuz’da Cumhurbaşkanı olarak karşılayacaklarından emin bir şekilde İnce’yi s..
Kılıçdaroğlu: Yeni Anayasa 1.5-2 yılda tamamlanacak Kılıçdaroğlu: Yeni Anayasa 1.5-2 yılda tamamlanacak Amerika'nın Sesi Televizyonu'nun sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal K..
Akşener: Beka değil, zeka sorunu var Akşener: Beka değil, zeka sorunu var İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, İstanbul Avcılar'd..
Mersin Milletvekili Adayı Av. Ali Mahir Başarır seçim çalışmalarını hızlandırdı Mersin Milletvekili Adayı Av. Ali Mahir Başarır seçim çalışmalarını hızlandırdı 24 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçime 2 gün kala seçim çalışmaların..
  SPOR HABERLERİ
Bu sezonun adı ''Lefter'' Bu sezonun adı ''Lefter'' Her sezon bir efsane ismin verildiği Süper Lig'de, 2018-2019 sezonunun ismi, Fen..
Rusya'da Mesut ve İlkay protesto edildi Rusya'da Mesut ve İlkay protesto edildi Alman taraftarların Mesut Özil ve İlkay Gündoğan’a tepkisi dinmek bilmiyor...
Dünya kupası rehberi... Takımlar, yıldızlar... Dünya kupası rehberi... Takımlar, yıldızlar... Dünyası Kupası, bugün ev sahibi Rusya'nın Suudi Arabistan'la yapacağı açılış maç..
  KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
MSGSÜ İstanbul Devlet Konservatuarı'na kapatma kararı MSGSÜ İstanbul Devlet Konservatuarı'na kapatma kararı İstanbul Beşiktaş’taki Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) İstanbul..
'Farklı bir erkeklik umut edilebilir mi?' 'Farklı bir erkeklik umut edilebilir mi?' Uçan Süpürge Vakfı'nın organize ettiği, "Farklı bir erkeklik umut edilebilir mi?..
Bükreş'ten 'Kelebekler'e En İyi Film ödülü Bükreş'ten 'Kelebekler'e En İyi Film ödülü Tolga Karaçelik'in yönettiği Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan'ın ba..
Munzur'da OHAL'e rağmen festival Munzur'da OHAL'e rağmen festival Dersim Dernekleri Federasyonu (DEDEF), her yıl Temmuz ayının son haftası Tunceli..
  YAŞAM HABERLERİ
"Her yer İzmir gibi olsun" CHP'nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce'nin mitingi ile gündeme gelen İzmir, Büyükşe..
Üniversiteliler, yoga yaptı Üniversiteliler, yoga yaptı 'Dünya Yoga Günü' nedeniyle bir grup üniversiteli bir araya gelerek yoga yaptı...
İnternette soğan esprileri İnternette soğan esprileri Soğan ve patates fiyatlarının önlenememesi sosyal medya kullanıcıları tarafından..
Dünya Kupası'nda kadın muhabire canlı yayında taciz Dünya Kupası'nda kadın muhabire canlı yayında taciz Dünya Kupası heyecanı sürerken Moskova'daki Alman yayın kuruluşu Deutsche Welle'..
Türk Tabipler Birliği'nin başlattığı "Aşı Candır" Kampanyasını destekliyor musunuz?
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
HABER ARŞİVİ
Yukarı