HABER AKIŞI

İşte seçilen milletvekilleri

 Tarih: 25-06-2018 10:45:19
Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, * CHP 146, * HDP 67, * MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek. İşte il il, seçilen milletvekilleri ve partileri;

Reel Haber Ajansı(RHA)- Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, * CHP 146, * HDP 67, * MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek. İşte il il, seçilen milletvekilleri ve partileri;

* ADANA
** AK PARTİ; 1- Jülide Sarıeroğlu, 2- Tamer Dağlı, 3- Mehmet Şükrü Erdinç, 4- Ahmet Zenbilci, 5- Abdullah Doğru, 
* * MHP: 1- Muharrem Varlı, 2- Ayşe Sibel Ersoy
* * CHP; 1- Ayhan Barut, 2- Orhan Sümer, 3- Müzeyyen Şevkin, 4- Burhanettin Bulut
* İYİ Parti;; 1- İsmail Koncuk, 2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu, 
** HDP; 1- Tülay Hatımoğulları Oruç, 2- Kemal Peköz
* ADIYAMAN
* * AK PARTİ; 1- Ahmet Aydın, 2- İbrahim Halil Fırat, 3- Muhammed Fatih Toprak, 4- Yakup Taş
** CHP; 1- Abdurrahman Tutdere
* AFYONKARAHİSAR
* * AK PARTİ; 1- Veysel Eroğlu, 2- Ali Özkaya, 3- İbrahim Yurdunuseven
** MHP; 1- Mehmet Taytak,
* * CHP; 1- Burcu Köksal
* İYİ Parti; 1- Gültekin Uysal
* AĞRI; 
* * AK PARTİ; 1- Ekrem Çelebi, 
* * HDP; 1- Berdan Öztürk, 2- Dirayet Dilan Taşdemir, 3- Abdullah Koç
* AMASYA; 
* * AK PARTİ; 1- Mustafa Levent Karahocagil, 2- Hasan Çilez
* CHP; 1- Mustafa Tuncer 
* ANKARA 1. Bölge;
* AK PARTİ; 1- Yıldırım Tuğrul Türkeş, 2- Fatih Şahin, 3- Yalçın Akdoğan, 4- Ali İhsan Arslan
* MHP; 1- Mevlüt Karakaya
* CHP; 1- Tekin Bingöl, 2- Levent Gök, 3- Ali Haydar Hakverdi, 4- Bülent Kuşoğlu, 5- Gamze Taşcıer, 
**İYİ Parti; 1- Koray Aydın, 2- İbrahim Halil Oral
* HDP;1- Filiz Kerestecioğlu Demir
* ANKARA 2. Bölge;
* AK PARTİ; 1- Mustafa Destici, 2- Lütfiye Selva Çam, 3- Emrullah İşler, 4- Orhan Yegin, 5- Arife Polat Düzgün, 6- Zeynep Yıldız
* MHP; 1- Sadir Durmaz, 2- Nevin Taşlıçay
* CHP; 1- Murat Emir, 2- Yıldırım Kaya
* İYİ Parti;1- Şenol Bal
* ANKARA 3. Bölge
* AK PARTİ; 1- Mehmet Naci Bostancı, 2- Asuman Erdoğan, 3- Nevzat Ceylan, 4- Barış Aydın, 5- Hacı Turan
* MHP; 1- Yaşar Yıldırım, 2- Erkan Haberal
* CHP; 1- Ahmet Haluk Koç, 2- Nihat Yeşil, 3- Servet Ünsal
* İYİ Parti; 1- Durmuş Yılmaz, 2- Ayhan Altıntaş
* ANTALYA
* AK PARTİ; 1- Mevlüt Çavuşoğlu, 2- Mustafa Köse, 3- Sena Nur Çelik, 4- İbrahim Aydın, 5- Atay Uslu, 6- Kemal Çelik
* MHP; 1- Abdurrahman Başkan,
* CHP; 1- Deniz Baykal 2- Çetin Osman Budak, 3- Rafet Zeybek, 4- Aydın Özer, 5- Cavit Arı
İyi Parti; 1- Feridun Bahşi, 2- Hasan Subaşı, 3- Tuba Vural Çokal
* HDP; 1- Kemal Bülbül
* ARTVİN
* AK PARTİ; 1- Ertunç Erkan Balta
* CHP; 1- Uğur Bayraktutan
AYDIN
* AK PARTİ; 1- Mustafa Savaş, 2- Bekir Kuvvet Erim, 3- Metin Yavuz
* MHP; 1- Deniz Depboylu
* CHP; 1- Bülent Tezcan, 2- Hüseyin Yıldız, 3- Süleyman Bülbül
İYİ Parti
1- Aydın Adnan Sezgin
BALIKESİR
* AK PARTİ: 1- Adil Çelik, 2- Belgin Uygur, 3- Yavuz Subaşı, 4- Mustafa Canbey, 5- Pakize Mutlu Aydemir
* CHP; 1- Ahmet Akın, 2- Fikret Şahin, 3- Ensar Aytekin
İYİ Parti
1- İsmail Ok

BİLECİK

* AK PARTİ
1- Selim Yağcı

* CHP
1- Yaşar Tüzün
BİNGÖL

* AK PARTİ
1- Cevdet Yılmaz
2- Feyzi Berdibek

* HDP
1- Erdal Aydemir
BİTLİS

AK Parti
1- Cemal Taşar
2- Vahit Kiler

* HDP
1- Mahmut Celadet Gaydalı

BOLU
* AK PARTİ
1- Arzu Aydın
2- Fehmi Küpçü

* CHP
1- Tanju Özcan

BURDUR
* AK PARTİ
1- Bayram Özçelik
2- Yasin Uğur
* CHP
1- Mehmet Göker

BURSA 1. Bölge
* AK PARTİ
1- Hakan Çavuşoğlu
2- Mustafa Esgin
3- Refik Özen
4- Emine Yavuz Gözgeç
5- Ahmet Kılıç
* MHP
1- İsmet Büyükataman
* CHP
1- Lale Karabıyık
2- Erkan Aydın
3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu
İYİ Parti
1- İsmail Tatlıoğlu
BURSA 2. Bölge
* AK PARTİ
1- Efkan Ala
2- Osman Mesten
3- Vildan Yılmaz Gürel
4- Zafer Işık
5- Muhammet Müfit Aydın
6- Atilla Ödünç
* MHP
1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu
* CHP
1- Orhan Sarıbal
2- Yüksel Özkan
İYİ Parti
1- Ahmet Kamil Erozan
ÇANAKKALE
* AK PARTİ
1- Bülent Turan
2- Jülide İskenderoğlu
* CHP
1- Muharrem Erkek
2- Özgür Ceylan
ÇANKIRI
* AK PARTİ
1- Muhammet Emin Akbaşoğlu
2- Salim Çivitcioğlu
ÇORUM
* AK PARTİ
1- Ahmet Sami Ceylan
2- Oğuzhan Kaya
3- Erol Kavuncu
* CHP
1- Tufan Köse
DENİZLİ
* AK PARTİ
1- Cahit Özkan
2- Şahin Tin
3- Ahmet Yıldız
4- Nilgün Ök
* CHP
1- Gülizar Biçer Karaca
2- Kazım Arslan
3- Haşim Teoman Sancar
İYİ Parti
1- Yasin Öztürk
DİYARBAKIR
* AK PARTİ
1- Mehmet Mehdi Eker
2- Ebubekir Bal
3- Oya Eronat
* HDP
1- Adnan Selçuk Mızraklı
2- Salihe Aydeniz
3- İmam Taşçıer
4- Remziye Tosun
5- Hişyar Özsoy
6- Semra Güzel
7- Garo Paylan
8- Dersim Dağ
9- Musa Farisoğulları
EDİRNE
* AK PARTİ
1- Fatma Aksal
* CHP
1- Okan Gaytancıoğlu
2- Erdin Bircan
İYİ Parti
1- Orhan Çakırlar
ELAZIĞ
* AK PARTİ
1- Metin Bulut
2- Sermin Balık
3- Zülfü Tolga Ağar
4- Zülfü Demirbağ
* CHP
1- Gürsel Erol
ERZİNCAN
* AK PARTİ
1- Süleyman Karaman
2- Burhan Çakır

ERZURUM
* AK PARTİ
1- Recep Akdağ
2- Zehra Taşkesenlioğlu
3- Selami Altınok
4- İbrahim Aydemir
* MHP
1- Kamil Aydın

İYİ Parti
1- Muhammet Naci Cinisli
ESKİŞEHİR
* AK PARTİ
1- Nabi Avcı
2- Harun Karacan
3- Emine Nur Günay

* MHP
1- Metin Nurullah Sazak

* CHP
1- Utku Çakırözer
2- Jale Nur Süllü

İYİ Parti
1- Arslan Kabukcuoğlu

GAZİANTEP

* AK PARTİ
1- Abdulhamit Gül
2- Ahmet Uzer
3- Mehmet Erdoğan
4- Abdullah Nejat Koçer
5- Derya Bakbak
6- Ali Şahin
7- Müslüm Yüksel
8- Mehmet Sait Kirazoğlu

* MHP
1- Ali Muhittin Taşdoğan
2- Sermet Atay

* CHP
1- Bayram Yılmazkaya
2- İrfan Kaplan

İYİ Parti
1- İmam Hüseyin Filiz
* HDP
1- Mahmut Toğrul
GİRESUN

* AK PARTİ
1- Cemal Öztürk
2- Kadir Aydın
3- Sabri Öztürk

* CHP
1- Necati Tığlı


GÜMÜŞHANE

* AK PARTİ
1- Hacı Osman Akgül
2- Cihan Pektaş

HAKKARİ

* HDP
1- Leyla Güven
2- Sait Dede
3- Özgür Zeydanoğlu

HATAY

* AK PARTİ
1- Hacı Bayram Türkoğlu
2- Hüseyin Yayman
3- Abdulkadir Özel
4- Hüseyin Şanverdi

* MHP
1- Lütfi Kaşıkçı
2- İbrahim Gül

* CHP
1- Mehmet Güzelmansur
2- Suzan Şahin
3- Serkan Topal
4- İsmet Tokdemir

* HDP
1- Barış Atay Mengüllüoğlu

ISPARTA
* AK PARTİ
1- Süreyya Sadi Bilgiç
2- Recep Özel
3- Mehmet Uğur Gökgöz

İYİ Parti
1- Aylin Cesur

MERSİN

* AK PARTİ
1- Lütfi Elvan
2- Ali Cumhur Taşkın
3- Zeynep Gül Yılmaz
4- Hacı Özkan

* MHP
1-Olcay Kılavuz
2-Baki Şimşek

* CHP
1- Cengiz Gökçel
2- Alpay Antmen
3- Ali Mahir Başarır

İYİ Parti
1- Behiç Çelik
2- Zeki Hakan Sıdalı

* HDP
1- Fatma Kurtulan
2- Rıdvan Turan

İSTANBUL 1. Bölge

* AK PARTİ
1- Berat Albayrak
2- Nurettin Canikli
3- Mustafa Ataş
4- Erol Kaya
5- Vedat Demiröz
6- Ravza Kavakcı Kan
7- Osman Boyraz
8- İsmet Uçma
9- Mihrimah Belma Satır
10- Ahmet Berat Çonkar
11- Hulusi Şentürk
12- Müşerref Pervin Tuba Durgut
13- Eyüp Özsoy
14- Serkan Bayram
15- Fatih Süleyman Denizolgun

* MHP
1- Edip Semih Yalçın
2- İzzet Ulvi Yönter

* CHP
1- İbrahim Özden Kaboğlu
2- Mehmet Akif Hamzaçebi
3- Gamze Akkuş İlgezdi
4- Onursal Adıgüzel
5- Fethi Açıkel
6- Gürsel Tekin
7- İlhan Kesici
8- Oğuz Kaan Salıcı
9- Mahmut Tanal
10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü
11- Hüseyin Emre Bağce

İYİ Parti
1- Hayrettin Nuhoğlu
2- Ahmet Çelik
3- Yavuz Ağıralioğlu

* HDP
1- Pervin Buldan
2- Musa Piroğlu
3- Erkan Baş
4- Erol Katırcıoğlu

İSTANBUL 2. Bölge

* AK PARTİ
1- Süleyman Soylu
2- Fatma Betül Sayan Kaya
3- Volkan Bozkır
4- Abdullah Güler
5- Hasan Turan
6- Serap Yaşar
7- Aziz Babuşcu
8- Şirin Ünal
9- Canan Kalsın
10- Ahmet Hamdi Çamlı
11- Markar Eseyan
12- Mustafa Demir
13- İffet Polat

* MHP
1- Celal Adan
2- Cemal Çetin

* CHP
1- Kadri Enis Berberoğlu
2- Aykut Erdoğdu
3- Ahmet Ünal Çeviköz
4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu
5- Yüksel Mansur Kılınç
6- Yunus Emre
7- Gökan Zeybek
8- Ali Şeker

İYİ Parti
1- Ümit Özdağ
2- Fatih Mehmet Şeker

* HDP
1- Ahmet Şık
2- Oya Ersoy
3- Hüda Kaya

İSTANBUL 3. Bölge

* AK PARTİ
1- Numan Kurtulmuş
2- Mehmet Muş
3- Akif Çağatay Kılıç
4- Mehmet Doğan Kubat
5- Tülay Kaynarca
6- Halis Dalkılıç
7- Emine Sare Aydın Yılmaz
8- Nevzat Şatıroğlu
9- Zafer Sırakaya
10- Rümeysa Kadak
11- Ahmet Mücahit Arınç
12- Mustafa Yeneroğlu
13- Erkan Kandemir
14- Şamil Ayrım
15- Alev Dedegil

* MHP
1- Feti Yıldız
2- İsmail Faruk Aksu
3- Arzu Erdem

* CHP
1- Engin Altay
2- Erdoğan Toprak
3- Mehmet Bekaroğlu
4- Zeynel Emre
5- Sibel Özdemir
6- Özgür Karabat
7- Turan Aydoğan
8- Emine Gülizar Emecan
9- Nazır Cihangir İslam

İYİ Parti
1- Abdul Ahat Andican
2- Ümit Beyaz
3- Hayati Arkaz

* HDP
1- Zeynel Özen
2- Dilşat Canbaz Kaya
3- Hakkı Saruhan Oluç
4- Ali Kenanoğlu
5- Züleyha Gülüm

İZMİR 1. Bölge
* AK PARTİ
1- Binali Yıldırım
2- Mahmut Atilla Kaya
3- Ceyda Bölünmez Çankırı
4- Cemal Bekle

* MHP
1- Hasan Kalyoncu

* CHP
1- Ahmet Tuncay Özkan
2- Murat Bakan
3- Özcan Purçu
4- Kani Beko
5- Mehmet Ali Çelebi
6- Tacettin Bayır
7- Ednan Arslan

İYİ Parti
1- Dursun Müsavat Dervişoğlu

* HDP
1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

İZMİR 2. Bölge

* AK PARTİ
1- Hamza Dağ
2- Fehmi Alpay Özalan
3- Necip Nasır
4- Yaşar Kırkpınar

* MHP
1- Tamer Osmanağaoğlu

* CHP
1- Kemal Kılıçdaroğlu
2- Selin Sayek Böke
3- Kamil Okyay Sındır
4- Atila Sertel
5- Sevda Erdan Kılıç
6- Mahir Polat
7- Bedri Serter

İYİ Parti
1- Aytun Çıray

* HDP
1- Murat Çepni
KARS
* AK PARTİ
1- Ahmet Arslan
2- Yunus Kılıç
* HDP
1- Ayhan Bilgen
KASTAMONU
* AK PARTİ
1- Hakkı Köylü
2- Metin Çelik
* CHP
1- Hasan Baltacı
KAYSERİ

* AK PARTİ
1- Mehmet Özhaseki
2- Mustafa Elitaş
3- Taner Yıldız
4- İsmail Emrah Karayel
5- İsmail Tamer
6- Hülya Nergis
* MHP
1- İsmail Özdemir
2- Mustafa Baki Ersoy
* CHP
1- Çetin Arık

İYİ Parti
1- Dursun Ataş

KIRKLARELİ
* AK PARTİ
1- Selahattin Minsolmaz

* CHP
1- Türabi Kayan
2- Vecdi Gündoğdu

KIRŞEHİR

* AK PARTİ
1- Mustafa Kendirli

* CHP
1- Metin İlhan
KOCAELİ

* AK PARTİ
1- Fikri Işık
2- İlyas Şeker
3- Radiye Sezer Katırcıoğlu
4- Mehmet Akif Yılmaz
5- Sami Çakır
6- Cemil Yaman
7- Emine Zeybek

* MHP
1- Saffet Sancaklı

* CHP
1- Fatma Kaplan Hürriyet
2- Haydar Akar
3- Tahsin Tarhan

İYİ Parti
1- Lütfü Türkkan

* HDP
1- Ömer Faruk Gergerlioğlu
KONYA

* AK PARTİ
1- Ahmet Sorgun
2- Tahir Akyürek
3- Orhan Erdem
4- Leyla Şahin Usta
5- Ziya Altunyaldız
6- Hacı Ahmet Özdemir
7- Gülay Samancı
8- Abdullah Ağralı
9- Selman Özboyacı
10- Halil Etyemez

* MHP
1- Mustafa Kalaycı
2- Esin Kara

* CHP
1- Abdullatif Şener
2- Abdulkadir Karaduman

İYİ Parti
1- Fahrettin Yokuş
KÜTAHYA
* AK PARTİ
1- Ahmet Tan
2- İshak Gazel
3- Ceyda Çetin Erenler
* MHP
1- Ahmet Erbaş
* CHP
1- Ali Fazıl Kasap

MALATYA

* AK PARTİ
1- Bülent Tüfenkci
2- Öznur Çalık
3- Ahmet Çakır
4- Hakan Kahtalı

* MHP
1- Mehmet Celal Fendoğlu

* CHP
1- Veli Ağbaba

MANİSA

* AK PARTİ
1- Murat Baybatur
2- Uğur Aydemir
3- İsmail Bilen
4- Semra Kaplan Kıvırcık
5- Mehmet Ali Özkan

* MHP
1- Erkan Akçay

* CHP
1- Özgür Özel
2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu
3- Bekir Başevirgen

İYİ Parti
1- Tamer Akkal

KAHRAMANMARAŞ

* AK PARTİ
1- Mahir Ünal
2- Ahmet Özdemir
3- Celalettin Güvenç
4- İmran Kılıç
5- Mehmet Cihat Sezal
6- Habibe Öçal

* MHP
1- Sefer Aycan

İYİ Parti
1- Faruk Atlı
MARDİN

* AK PARTİ
1- Şeyhmus Dinçel
2- Cengiz Demirkaya

* HDP
1- Mithat Sancar
2- Pero Dundar
3- Tuma Çelik
4- Ebrü Günay

MUĞLA

* AK PARTİ
1- Mehmet Yavuz Demir
2- Yelda Erol Gökcan

* CHP
1- Mürsel Alban
2- Suat Özcan
3- Burak Erbay
4- Süleyman Girgin

İYİ Parti
1- Metin Ergun

MUŞ

* AK PARTİ
1- Mehmet Emin Şimşek
2- Abdulselam Er

* HDP
1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit
2- Mensur Işık

NEVŞEHİR

* AK PARTİ
1- Mustafa Açıkgöz
2- Yücel Menekşe

* CHP
1- Faruk Sarıaslan

NİĞDE

* AK PARTİ
1- Yavuz Ergun
2- Selim Gültekin

* CHP
1- Ömer Fethi Gürer

ORDU

* AK PARTİ
1- Şenel Yediyıldız
2- Ergün Taşcı
3- Metin Gündoğdu

* MHP
1- Cemal Enginyurt

* CHP
1- Seyit Torun
2- Mustafa Adıgüzel

RİZE

* AK PARTİ
1- Hayati Yazıcı
2- Osman Aşkın Bak
3- Muhammed Avcı

SAKARYA

* AK PARTİ
1- Ali İhsan Yavuz
2- Recep Uncuoğlu
3- Kenan Sofuoğlu
4- Çiğdem Erdoğan Atabek

* MHP
1- Muhammed Levent Bülbül

* CHP
1- Engin Özkoç

İYİ Parti
1- Ümit Dikbayır

SAMSUN
* AK PARTİ
1- Ahmet Demircan
2- Yusuf Ziya Yılmaz
3- Çiğdem Karaaslan
4- Fuat Köktaş
5- Orhan Kırcalı

* MHP
1- Erhan Usta

* CHP
1- Kemal Zeybek
2- Neslihan Hancıoğlu

İYİ Parti
1- Bedri Yaşar

SİİRT

* AK PARTİ
1- Osman Ören

* HDP
1- Meral Danış Beştaş
2- Sıdık Taş

SİNOP

* AK PARTİ
1- Nazım Maviş

* CHP
1- Barış Karadeniz

SİVAS

* AK PARTİ
1- İsmet Yılmaz
2- Mehmet Habib Soluk
3- Semiha Ekinci

* MHP
1- Ahmet Özyürek

* CHP
1- Ulaş Karasu

TEKİRDAĞ

* AK PARTİ
1- Mustafa Şentop
2- Mustafa Yel
3- Çiğdem Koncagül

* CHP
1- Faik Öztrak
2- İlhami Özcan Aygun
3- Candan Yüceer

İYİ Parti
1- Enez Kaplan

TOKAT

* AK PARTİ
1- Yusuf Beyazıt
2- Mustafa Arslan
3- Özlem Zengin

* MHP
1- Yücel Bulut

* CHP
1- Kadim Durmaz

TRABZON

* AK PARTİ
1- Muhammet Balta
2- Adnan Günnar
3- Bahar Ayvazoğlu
4- Salih Cora

* CHP
1- Ahmet Kaya

İYİ Parti
1- Hüseyin Örs

TUNCELİ

* CHP
1- Polat Şaroğlu

* HDP
1- Alican Önlü

ŞANLIURFA

* AK PARTİ
1- Ahmet Eşref Fakıbaba
2- Mehmet Kasım Gülpınar
3- Halil Özcan
4- Zemzem Gülender Açanal
5- Mehmet Ali Cevheri
6- İbrahim Halil Yıldız
7- Halil Özşavlı
8- Ahmet Akay

* MHP
1- İbrahim Özyavuz

* CHP
1- Aziz Aydınlık

* HDP
1- Nimetullah Erdoğmuş
2- Ayşe Sürücü
3- Nusrettin Maçin
4- Ömer Öcalan

UŞAK

* AK PARTİ
1- Mehmet Altay
2- İsmail Güneş

* CHP
1- Özkan Yalım

VAN

* AK PARTİ
1- Osman Nuri Gülaçar
2- İrfan Kartal
3- Abdulahat Arvas

* HDP
1- Sezai Temelli
2- Bedia Özgökçe Ertan
3- Murat Sarısaç
4- Muazzez Orhan
5- Tayip Temel

YOZGAT

* AK PARTİ
1- Bekir Bozdağ
2- Yusuf Başer

* MHP
1- İbrahim Ethem Sadef

* CHP
1- Ali Keven

ZONGULDAK

* AK PARTİ
1- Polat Türkmen
2- Ahmet Çolakoğlu
3- Hamdi Uçar;

* CHP
1- Ünal Demirtaş
2- Deniz Yavuzyılmaz

AKSARAY

* AK PARTİ
1- İlknur İnceöz
2- Cengiz Aydoğdu

* MHP
1- Ramazan Kaşlı

İYİ Parti
1- Ayhan Erel

BAYBURT

* AK PARTİ
1- Fetani Battal

KARAMAN

* AK PARTİ
1- Recep Şeker
2- Selman Oğuzhan Eser

* CHP
1- İsmail Atakan Ünver

KIRIKKALE

* AK PARTİ
1- Ramazan Can

* MHP
1- Halil Öztürk

* CHP
1- Ahmet Önal

BATMAN

* AK PARTİ
1- Ziver Özdemir

* HDP
1- Feleknas Uca
2- Necdet İpekyüz
3- Ayşe Acar Başaran
4- Mehmet Ruştu Tiryaki

ŞIRNAK

* AK PARTİ
1- Rizgin Birlik

* HDP
1- Hasan Özgüneş
2- Nuran İmir
3- Hüseyin Kaçmaz

BARTIN

* AK PARTİ
1- Yılmaz Tunç

* CHP
1- Aysu Bankoğlu

ARDAHAN

* AK PARTİ
1- Orhan Atalay

* CHP
1- Öztürk Yılmaz

IĞDIR

* MHP
1- Yaşar Karadağ

* HDP
1- Habip Eksik

YALOVA

* AK PARTİ

1- Ahmet Büyükgümüş
2- Meliha Akyol

* CHP
1- Özcan Özel

KARABÜK

* AK PARTİ
1- Cumhur Ünal
2- Niyazi Güneş

* CHP
1- Hüseyin Avni Aksoy

KİLİS

* AK PARTİ
1- Mustafa Hilmi Dülger
2- Ahmet Salih Dal

OSMANİYE

* AK PARTİ
1- Mücahit Durmuşoğlu
2- İsmail Kaya

* MHP
1- Devlet Bahçeli

* CHP
1- Baha Ünlü

DÜZCE

* AK PARTİ
1- Fahri Çakır
2- Ayşe Keşir

* MHP
1- Ümit Yılmaz

 

  Bu haber 313 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gazeteci Erdem Gül beraat etti Gazeteci Erdem Gül beraat etti Cumhuriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, 'devletin gizli kalması gereken..
Peker'in beraatine tartışmalı gerekçe Peker'in beraatine tartışmalı gerekçe "Dışarıda yakaladıklarımızın hepsini ağaçlara, bayrak direklerine astıktan sonra..
Sosyal medyada Adnan Oktar'a desteğe soruşturma Sosyal medyada Adnan Oktar'a desteğe soruşturma Sosyal medya üzerinden şüpheliler lehinde propaganda yapan ve destek gösterileri..
ODTÜ arazisini bölecek plan Meclis gündeminde ODTÜ arazisini bölecek plan Meclis gündeminde CHP Ankara milletvekili Nihat Yeşil, Ankara Ulaşım Ana Planı 2038’in akıbetini T..
  SİYASET HABERLERİ
CHP'li Özel: Erdoğan ülkeyi bir aile şirketi gibi yönetmek istiyor CHP'li Özel: Erdoğan ülkeyi bir aile şirketi gibi yönetmek istiyor "Bu kararnameler, kanuna karşı yapılmış bir hiledir"
CHP'de imza süreci resmen başladı CHP'de imza süreci resmen başladı CHP’li muhalifler olağanüstü kurultay sürecinin düğmesine bastı. CHP Bilecik Mil..
İnce ne demek istedi? İnce ne demek istedi? 24 Haziran gecesi ve sonrasında yaşadıklarını anlatan CHP'nin Cumhurbaşkanı aday..
  SPOR HABERLERİ
Fotoğraflarla: Fransa'da Şampiyonluk kutlamaları Fotoğraflarla: Fransa'da Şampiyonluk kutlamaları Rusya'da oynanan 2018 FIFA Dünya Kupası'nın şampiyonu Fransa oldu. Fransa, Hırva..
Eskişehir Basket ligden çekilme kararı aldı Eskişehir Basket ligden çekilme kararı aldı Eskişehir Basket SK, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nden ve Basketbol Şampiyon..
Finalin adı: Fransa-Hırvatistan Finalin adı: Fransa-Hırvatistan Rusya'daki Dünya Kupası'nda Fransa'nın finaldeki rakibi Hırvatistan oldu. Cüneyt..
NBA’de Gündem: Kral Tahtını Los Angeles’a Taşıdı NBA’de Gündem: Kral Tahtını Los Angeles’a Taşıdı NBA’de free agency açıldı, anlaşmalar kontratlar üst üste geldi.
  YEREL HABERLERİ
Yoğun yağış Ünye'yi göle çevirdi Yoğun yağış Ünye'yi göle çevirdi Ordu'nun Ünye ilçesi akşam saatlerinde başlayan yoğun yağışın ardından sele tesl..
"Suriye'liler İstanbul’un sahillerini işgal etti! İBB'de seyrediyor!" Bakırköy Belediyesi ve İBB Meclisi CHP Üyesi S. Nadir Ataman İBB Meclis toplantı..
KADIKÖY’DE YAZ SPOR OKULUNA ÇOCUKLARDAN YOĞUN İLGİ KADIKÖY’DE YAZ SPOR OKULUNA ÇOCUKLARDAN YOĞUN İLGİ Kadıköy Belediyesi’nin dolu dolu bir programla Kadıköylü çocuklara sunduğu Yaz S..
  KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
Harbiye Açık Hava'daki konseri iptal edilen Fazıl Say'ın Ağustos programı belli oldu Harbiye Açık Hava'daki konseri iptal edilen Fazıl Say'ın Ağustos programı belli oldu Say; Muğla, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir'de konserler verecek
Google, Müzeyyen Senar için doodle yaptı Google, Müzeyyen Senar için doodle yaptı Önemli günlerde hazırlanan doodler ile farkındalık yaratmayı amaçlayan Google, h..
Türkiye'nin ilk süper kahramanı Türkiye'nin ilk süper kahramanı "En Kahraman Rıdvan" Kadıköy'de Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nin en son sakini, ‘kötülerin korkulu rüyası’ ‘..
  YAŞAM HABERLERİ
resim yok Muğla Koylarında Dünya Ralli Şampiyonası Keyfi 8 yıl aradan sonra ülkemize geri dönen Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) için geri s..
Kayıp kedi 17 yıl sonra sahibine geri döndü Kayıp kedi 17 yıl sonra sahibine geri döndü Hollanda'nın Almere kentinde 17 yıl önce kaybolan "Lolipop" adlı kedi, yıllar so..
Avcılar, çocuk cinayeti ve istismarına karşı kenetlendi Avcılar, çocuk cinayeti ve istismarına karşı kenetlendi Çocuk cinayetleri, Avcılar’da ‘1001 Çiçek Kadın Korosu’ öncülüğünde binlerce kiş..
AB’den, yaz saati anketi AB’den, yaz saati anketi Avrupa Birliği’nin (AB) yürütme organı Avrupa Komisyonu, Avrupa’da yaz saati uyg..
Türk Tabipler Birliği'nin başlattığı "Aşı Candır" Kampanyasını destekliyor musunuz?
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:45 İstanbul Başakşehir 1 - 0 Bursaspor
12.08.2017 20:00 Teleset M. Akhisarspor 1 - 0 Demir Grup Sivasspor
12.08.2017 21:50 Aytemiz Alanyaspor 1 - 3 Kasımpaşa
12.08.2017 20:00 Gençlerbirliği 1 - 1 Kardemir Karabükspor
12.08.2017 21:45 Göztepe 2 - 2 Fenerbahçe
13.08.2017 21:45 Beşiktaş 2 - 0 Antalyaspor
13.08.2017 20:00 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 1 Osmanlispor FK
13.08.2017 20:00 Trabzonspor 2 - 1 Atiker Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Kocaeli Birlik Spor 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
HABER ARŞİVİ
Yukarı