HABER AKIŞI

Kılıçdaroğlu ve İnce'nin konuşmaları CHP'de neyi değiştirdi

 Tarih: 28-06-2018 10:53:00
Kılıçdaroğlu ‘İnce’ye yardım edin’, İnce ‘Kurultay yok’ dedi. Partide tansiyon düştü.

CHP’de Genel Başkan Kemal Kılıçaroğlu ile cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasında koltuk yarışı olup olmayacağı merak konusu. Kılıçdaroğlu istifa ve olağanüstü kurultay çağrılarına kapıyı kapatıp kesin bir dille parti içi çatışma yerine yerel seçimlere odaklanma vurgusu yaparken birlik mesajı verdi. Kılıçdaroğlu İnce’yle ilgili “Herkes bilsin. Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da sonuna kadar kucaklıyoruz’’ dedi.CHP Genel Merkezi’nde 24 Haziran seçim gününden bu yana hareketlilik dinmiyor. Seçim gecesi açıklama yapması beklenen İnce , kamuoyunun karşısına bir gün sonra çıkarken, Kılıçdaroğlu da İnce’den sonra basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu konuşmasında İnce’ye hiç değinmezken, soru gelmesi üzerine “Beklenin altında oy aldı” ifadelerini kullandı ve İnce’nin tersine Erdoğan’ı tebrik etmeyeceğini kaydetti. Öte yandan “saat 20’de CHP’de” etiketiyle yapılan çağrıda partililer ve İnce’ye destek verenler genel merkez önünde oturma eylemi yapmaya davet edildi. Önceki gece boyunca 150 kişiyi bulan grup dün sabah saatlerinde eylemlerine son verdi. Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un da oturma eylemi yapacağını açıklaması ve ardından vazgeçmesi de dikkat çeken gelişmelerden biri oldu. Erol, Parti Meclisi’nin (PM) disiplin gündemli toplanacağının duyrulmasının ardından yaptığı açıklamayla eylemi gerçekleştirmeyeceğini duyurdu. Erol’un eylemden vazgeçişi kulislerde ihraç korkusu yaşadığı olarak yorumlandı.

‘ÖRGÜTLERDEN DESTEK

İnce’yi destekleyenler parti önündeki eylemlerini 24 saat sonunda bitirirken, dün sabah İstanbul ve İzmir’den yola çıkan parti örgütleri Kılıçdaroğlu’na destek için genel merkeze geldi. Yaklaşık 250 kadar partili Kılıçdaroğlu’nu genel merkeze girişinde, “Hak, hukuk, adalet”, “Halkın umudu Kılıçdaroğlu” sloganlarıyla karşıladı. Kılıçdaroğlu, genel merkeze girişini ön kapıdan kendisine destek vermek için gelen partilileri selamlayarak yaptı. Kılıçdaroğlu , partililere, “Zahmet etmişsiniz gelmişsiniz, hepinize şükran borçluyuz” dedi. Kılıçdaroğlu’nun ilk açıklamasına göre çok daha rahat olduğu dikkat çekerken, bu kez “Arkadaşım Muharrem İnce” ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu , İnce’nin 81 ili gezeceğine ilişkin olarak da il başkanlarına “Geldiği zaman karşılayacaksınız, halkla buluşturacaksınız, ne gerekiyorsa yapacaksınız” talimatı verdi. Kılıçdaroğlu , “Muharrem İnce bizim bir değerimizdir, onu da sonuna kadar kucaklıyoruz” dedi. Seçimin ardından kamuoyunun karşısına ikinci kez geçen Kılıçdaroğlu, bütün arkadaşlarıyla birlikte inandıkları yolda yürümeye devam edeceklerini söyledi.Kılıçdaroğlu, “Hiçbir arkadaşımızı ötekileştirmek, faklı düşünmek, partinin dışında düşünmek asla böyle bir düşüncem yok, asla böyle bir inancım da yok. Herkesi, 81 milyonu kucaklayacağız” dedi. Genel merkeze gelmek isteyen il başkanlarının kendisini telefonla aradığını, kendisinin de “Kimse gelmesin” dediğini belirten Kılıçdaroğlu, “Hiçbir arkadaşım gelmesin. Normal çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzde yerel seçimler ve o seçimler için son derece hazırlıklı yolumuza devam edeceğiz. Kararlılıkla devam edeceğiz. Duvarın bir kısmını yıktık. Önümüzdeki seçimlerde duvarın tamamını yıkacağız” diye konuştu.

‘KİMSEYİ DIŞLAMAYACAĞIZ’

CHP’nin önümüzdeki seçimlere ciddi bir hazırlıkla gideceğini söyleyen Kılıçdaroğlu, bunun çalışmasını el birliği ile yapacaklarını kaydetti. Kılıçdaroğlu, “Gönül gönüle Türkiye’yi gerçek anlamda demokrasiye kavuşturmak için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz. Bu seçimler normal seçimler değildir. Eski klasik seçimler değildir. Yeni bir sistem içinde, yeni bir rejim içinde, yeni bir seçim anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. O nedenle söyledim kimseyi dışlamayacağız” dedi.

'HAVUZA MANŞET OLDUK'

Kılıçdaroğlu, havuz medyasında kendisi ve CHP ile ilgili haberlere dikkat çekerek, “Havuz medyasında manşet olduk, bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Bütün seçim süreci boyunca, konuştuğum laflardan bir cümle bile kullanmadılar, oysa bugün manşetlerdeyiz, ne kadar mutluyum anlatamam. Demek ki yaptığımız iş doğru. Havuz medyasında manşetsek yaptığımız iş doğru” dedi.

PM DİSİPLİN İÇİN TOPLANIYOR

CHP Parti Meclisi (PM), 24 Haziran seçimlerinin ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bugün genel merkezde olağanüstü toplanıyor. Toplantının tek gündem maddesi ise “disiplin”. 24 Haziran seçimlerinin ardından bazı eski ve mevcut milletvekilleri ile PM üyeleri Kılıçdaroğlu’na ve parti yönetimine istifa çağrısı yapmıştı. Elazığ’dan 41 yıl sonra ilk kez milletvekili seçilen Gürsel Erol ise önceki gün yaptığı paylaşımla genel merkez önünde oturma eylemine başlayacağını söylemişti. Önceki gün akşam saatlerinde genel merkezden PM üyelerine “disiplin” gündemiyle olağanüstü toplanılacağı bildirildi. PM’de gündeme gelmesi beklenen isimler istifa çağrısı yapan eski milletvekilleri ve mevcut PM üyeleri Erdal Aksünger, Necati Savaş ve Eren Erdem. Oturma çağrısı yapan ancak sonradan bundan vazgeçen Gürsel Erol için ne karar alınacağı ise belirsiz. Edinilen bilgiye göre yalnızca “istifa” çağrılarının disiplin suçu olarak kabul edilemeyeceği ancak “eylem” çağrısının disiplin suçu olduğu belirtiliyor.

‘BENDEN KURULTAY DUYAMAYACAKSINIZ’

Eski genel başkanlar Murat Karayalçın ve Altan Öymen CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nun verdiği “birliktelik” mesajının ardından İnce’nin de “kurultay” çağrılarına ilişkin “Benim ağzımdan kurultay diye bir şey duyarsanız o zaman konuşursunuz ama duymayacaksınız” demesi partide tansiyonu düşürdü. CHP’nin eski genel başkanları Karayalçın ile Öymen, 24 Haziran seçimlerinin ardından önce İnce’yi ardından da Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

‘HALA CHP ÜYESİYİM’

İnce’nin Hoşdere’de bulunan ofisinde yaptıkları ziyaretin ardından İnce’ye Kılıçdaroğlu’nun, “Muharrem İnce bizim bir değerimiz, sahip çıkacağız. 81 ili ziyaret edeceğini açıkladı. Bütün örgütlerimiz destekleyecek. Kimseyi dışlamıyoruz” sözleri anımsatılarak değerlendirmesi soruldu. İnce , “İzlemedim ama doğru demiş. Ben hâlâ CHP’nin üyesiyim” karşılığı verdi. İnce, “Parti içinde Genel Başkan’a yönelik istifa çağrıları var. Sizin düşünceniz nedir, olağanüstü bir kurultayla bir değişiklik gerekli mi” sorusuna ise “Bir kişi dahi partiden istifa etmesin. Herkes yerinde kalsın. Benim ağzımdan kurultay diye bir şey duyarsanız o zaman konuşursunuz ama duyamayacaksınız” yanıtı verdi. “Siz ne zaman Kılıçdaroğlu ile görüşeceksiniz?” sorusu da İnce, “Biz her zaman görüşürüz” dedi.

‘SORUN OLMAYACAK’

Karayalçın ve Öymen İnce’nin ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’deki makamında ziyaret etti. Üçlünün 1 saat 20 dakika yaptığı görüşmenin ardından Karayalçın, “Bu nezaket, dayanışma, durum değerlendirmesi ziyareti. Önerilerin ortaya konulduğu bir sohbet yapıldı. Çok da yararlı olduğunu düşünüyorum” dedi. Karayalçın, olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin olarak, “İnce bizim değerimiz. Başarılı kampanya yürüttü. Hepimiz onun yanındayız. Genel Başkan’ın da İnce’nin gezileri ile ilgili olumlu değerlendirmeleri oldu. Bir sorun olmadığı kanısındayım, sorun yaratılmayacaktır, yaşanmayacaktır. Hiç kimse böyle bir beklenti içinde olmasın. CHP , bütünlük içinde yerel seçimlere gidecektir” dedi. Öymen ve Karayalçın Kılıçdaroğlu’nun ardından hastanede tedavisi süren Deniz Baykal’ı ziyaret etti.

YEMİN TÖRENİNİ BAYKAL YÖNETECEK

Rahatsızlığı nedeniyle TBMM’nin açılışı ve yemin töreninde geçici TBMM Başkanlığı görevini üstlenemeyeceğini bildiren CHP’li Deniz Baykal’ın, kararından vazgeçtiği ve 8 Temmuz’da genel kurulda olacağını bildirdiği öğrenildi. Seçimlerin ardından en yaşlı üye sıfatıyla geçici TBMM Başkanlığı görevini kimin üstleneceği merak konusu olmuştu. Rahatsızlığı nedeniyle Baykal’ın ardından ikinci en yaşlı üye olan İYİ Parti’li Durmuş Yılmaz’ın bu görevi yapması bekleniyordu. TBMM Başkanlığı’na bir yazı göndererek rahatsızlığını isteyerek affını isteyen Baykal, son anda bu kararından vazgeçerek geçici TBMM Başkanlığı görevini yapacağını bildirdi. TBMM yönetimi de, uzun süre ayakta kalamayan Baykal’ın görevini yapabilmesi için uygun koşulları oluşturacak. Baykal’ın tüm yemin töreni boyunca kürsüde kalmayabileceği, yemin ettikten sonra görevini Durmuş Yılmaz’a devredebileceği de konuşuluyor

 

  Kaynak: YÖN HABER   Bu haber 227 defa okunmuştur.
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yeşil Yapı işçileri, Cevizlibağ'daki plaza önünde eylemde Yeşil Yapı işçileri, Cevizlibağ'daki plaza önünde eylemde Altı aydır maaşlarını alamayan Yeşil Yapı işçileri, şirketin merkezinin bulunduğ..
Marmara'da sıcaklıklar artacak Marmara'da sıcaklıklar artacak Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artması bekleniyor. ..
Tutuklanan işçilerin ifadeleri: Ailece AK Parti'ye oy verdik Tutuklanan işçilerin ifadeleri: Ailece AK Parti'ye oy verdik Üçüncü Havalimanı inşaatında çalışma koşullarının iyileştirilmesi için eylem yap..
Ücretli öğretmen atamasında yeni başvuru Ücretli öğretmen atamasında yeni başvuru Ücretli öğretmenler arasından 5 bin sözleşmeli pozisyona yapılan atamalardan boş..
  SİYASET HABERLERİ
Son dakika... Enis Berberoğlu'na tahliye kararı Son dakika... Enis Berberoğlu'na tahliye kararı Yargıtay 16. Ceza Dairesi, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'na, durduru..
Kılıçdaroğlu: 100 milyar liralık alacağınız var, dava açın Kılıçdaroğlu: 100 milyar liralık alacağınız var, dava açın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırklareli'de Tarım Toplantısı'nda konuştu..
MHP İstanbul'da aday çıkarmayacak MHP İstanbul'da aday çıkarmayacak MHP'den yerel seçimde ittifak tartışması sürerken dikkat çekici bir adım geldi. ..
Kılıçdaroğlu: Adana, Mersin, Balıkesir, Uşak, Ankara ve İstanbul'u alacağız Kılıçdaroğlu: Adana, Mersin, Balıkesir, Uşak, Ankara ve İstanbul'u alacağız CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin yerel seçim stratejisini anlattı. ..
  SPOR HABERLERİ
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi Fırat Aydınus'un Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi Fırat Aydınus'un Son dakika haberine göre Süper Lig'de 6. hafta maçlarını yönetecek hakemler açık..
Bursaspor beraberliğe abone Bursaspor beraberliğe abone Bursaspor, Çaykur Rizespor ile berabere kalarak üst üste 4 maçta sahadan 1 puanl..
Ali Koç'tan TL zorunluluğuyla ilgili açıklama Ali Koç'tan TL zorunluluğuyla ilgili açıklama Fenerbahçe Başkanı Koç, döviz üzerinden sözleşmelerin TL'ye çevrilmesine ilişkin..
Ali Koç: Borcumuz 400 milyon lira arttı Ali Koç: Borcumuz 400 milyon lira arttı Fenerbahçe Başkanı Ali koç, FB TV'de yayımlanan 'Camiaya Sesleniş' programında b..
  KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
Bozcaada Ekolojik Film Festivali finalistleri belli oldu Bozcaada Ekolojik Film Festivali finalistleri belli oldu Bozcaada Belediyesi ve tüm Bozcaadalıların katkılarıyla bu yıl 10 - 14 Ekim tari..
Kayseri'deki 10 milyon yıllık fosiller için harekete geçildi Kayseri'deki 10 milyon yıllık fosiller için harekete geçildi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan ilçesindeki Yamula ..
Başka Dünyalar’dan öyküler Başka Dünyalar’dan öyküler Yazar Bahadır İçel, yeni kitabı “Başka Dünyalar’dan öyküler” ile ilginç sorulara..
Belçika’nın ‘Oscar’ı Kürt filmi ‘Zagros’a verildi Belçika’nın ‘Oscar’ı Kürt filmi ‘Zagros’a verildi Belçika’nın ‘Oscar’ı ‘En İyi Film’ ve ‘En İyi Senaryo’ ödülü Zagros’un oldu..
  YAŞAM HABERLERİ
Yeni Zelanda'da kıyıya vurmuş dev denizanası bulundu Yeni Zelanda'da kıyıya vurmuş dev denizanası bulundu Kıyıya vuran denizanasının, bilinen en büyük denizanası türü olan Aslan Yelesi d..
'Evladım' dediği köpeği, mahkeme kararıyla evden çıkarılacak 'Evladım' dediği köpeği, mahkeme kararıyla evden çıkarılacak Konya'da 73 yaşındaki Safiye Gürsel'in, 4 yıldır beslediği 'Şanslı' adını verdiğ..
Otobüs yolcularına Otobüs yolcularına "emniyet kemeri" filmi izletilecek Yolcu otobüslerinde gösterilmek üzere emniyet kemeri kullanımının önemi konusund..
WhatsApp mesajıyla 114 bin lira dolandırıldı WhatsApp mesajıyla 114 bin lira dolandırıldı Manisa'nın Alaşehir ilçesinde, 27 ton zeytinini 114 bin liraya satmak için anlaş..
Türk Tabipler Birliği'nin başlattığı "Aşı Candır" Kampanyasını destekliyor musunuz?
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
21.09.2018 20:00 Erzurum BB - Ankaragücü
21.09.2018 20:00 Bursaspor - İstanbul Başakşehir
22.09.2018 19:00 Trabzonspor - Göztepe
22.09.2018 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor - Ç.Rizespor
22.09.2018 16:00 Kayserispor - Atiker Konyaspor
23.09.2018 16:00 Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor
23.09.2018 19:00 Antalyaspor - Demir Grup Sivasspor
23.09.2018 19:00 Teleset M. Akhisarspor - Galatasaray
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
HABER ARŞİVİ
Yukarı