HABER AKIŞI

Türkiye’de bir ilk… Yön Radyo ile TGS arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

 Tarih: 12-02-2018 17:03:48
Kuruluşunun 23. yılını geride bırakan Yön Radyo, bir ilki daha gerçekleştirdi. Türkiye’de radyo ve televizyon yayını yapan kuruluşlar arasında ilk kez Yön Radyo, Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzaladı.

Yön Radyo ile Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi (TİS) düzenlenen törenle imzalandı.

Sözleşmeye Yön Radyo adına Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mansur Kılınç, TGS adına ise Genel Başkan Gökhan Durmuş imza attı.

TGS İstanbul Şube Başkanı Ali Açar, TGS Genel Sekreteri İlkay Kaya ile Türk İş Marmara Bölge Temsilcisi Adnan Uyar da imza töreninde hazır bulundu.

TİS imza törenine aralarında sendikacı, siyasetçi ve gazetecilerin de  bulunduğu davetliler katıldı.

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu,  Eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Eski Petrol İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, RTÜK Üyesi İsmet Demirdöğen, TÜSES Genel Sekreteri Muammer Keskin, CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan  ile Yön Radyo dostları ve dinleyiciler katıldı.

 
 

“ÖNEMLİ BİR SORUMLULUĞU ÜSTLENMİŞ OLUYORUZ”

Yön Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mansur Kılınç imza töreninde yaptığı açıklamada, “Yön Radyo, Türkiye’deki radyo ve televizyon yayını yapan kuruluşlar arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalayan ilk yayın kuruluşu olarak  önemli bir sorumluluğu üstlenmiş oluyor” dedi.  

Yön Radyo, kuruluşundan bu yana medya örgütlülüğüne ayrı bir önem vermiştir diyen Kılınç sözlerini şöyle sürdürdü:

 “Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) ‘nin kurucuları arasında yer alan Yön Radyo,  RATEM’in kuruluşundan bu yana yönetim organlarında temsil edilmektedir.

2016 yılında kuruluş çalışmaları başlayan Asya Medya İşbirliği Örgütü’nün (AMCO) de kurucuları arasında yer alan Yön Radyo Asya Gazeteciler Forumu ve işbirliği çalışmalarına ülkemiz adına katılmaktadır.

Yön Radyo’nun  en fazla  basın kartı sahibi çalışana sahip radyo kuruluşu olduğunu belirten Yüksel Mansur Kılınç, medya özgürlüğünün, medya örgütlülüğünden geçtiğine inanmaktayız, dedi.

“EMEK YOĞUN ÇALIŞMALARLA BUGÜNE GELDİK”

Kılınç, emek yoğun çalışmalarla bugüne gelen Yön Radyo, halk kültürü ile emek mücadelesini buluşturarak demokratik kültürün geliştirilmesindeki sorumluluğunu yerine getirmektedir, diyerek sözlerini tamamladı.

 
 

“TGS’NİN 65 YILLIK TARİHİNDE BİR İLK”

Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş da "Türkiye Gazeteciler Sendikası, 65 yıllık tarihinde ilk kez bir radyoda Toplu İş Sözleşmesi imzaladı" diyerek sözleşmenin önemine vurgu yaptı. Durmuş sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu sözleşmenin, sendikasızlığın, kuralsızlığın, esnek çalışmanın yaygın olduğu diğer medya kurumları açısından da örnek olacağını düşünüyoruz. Medya, örgütlülüğün en düşük olduğu sektörlerin başında geliyor. Bugün Türkiye Gazeteciler Sendikası bu tabloyu değiştirmek üzere çaba sarf ediyor. Bu tabloyu değiştirdiğimizde hem çalışanlar açısından daha güvenceli bir yaşam hem de demokratik bir yayıncılık ortamı sağlamış olacağız. Medya çalışanları ne kadar örgütlü ise halkın doğru haber alma hakkı o kadar güvence atında demektir.

Toplu İş Sözleşmesi imzalandıktan sonra katılımcılar Yön Haber’e duygu ve düşüncelerini anlattılar:

TÜRK İŞ AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Türk-İş Marmara Bölge Sorumlusu Adnan Uyar: 

Türk İş ailesi ve TGS ile böyle bir anlaşma imzaladığı için Yön Radyo’nun yöneticilerine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bütün farklılıklarımıza rağmen ortak değerimiz olan Türkiye üzerinde anlaştıktan sonra her şeyi çözebileceğimize inanıyoruz. Bu duygularla buradaki emekçi kardeşlerime, sendikacı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

“TOPLUMSAL BARIŞ İÇİN ÖNEMLİ BİR KAZANIM”

TİS İmza törenine bir mesaj gönderen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan,“Demokratik toplumların en temel özelliği olan örgütlülük aynı zamanda birlik ve beraberlik içinde toplumsal barışın sağlanmasında önemli bir kazanımdır. Yön Radyo olarak bu kazanımın tarafı olmanızdan dolayı sizleri kutlarım,” dedi.

 
 

“DEMOKRASİMİZ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR KAZANIM”

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş:

Yön Radyo, benim de üç sene boyunca aralıksız program yaptığım ve Türkiye’nin en  çok dinlenen radyoları arasındadır. Bugün Yön Radyo, medya ortamından sökülüp kazınan adeta yok edilen sendika örgütlülüğünü kendi bünyesine taşıyarak önemli bir adım atmıştır. Basın emekçilerinin örgütsüzleştirildiği,haklarının tırpanlandığı, adeta köle koşullarında çalışmaya zorlandığı bir  dönemde Yön Radyo’nun ve Yön Radyo emekçilerinin sendikal örgütlenmeye gönüllü bir şekilde  katılması ve Yön Radyo yönetiminin de bu sendika talebine gönülden destek vermesi  demokrasimiz açısından  da önemli bir kazanımdır. Yön Radyo Türkiye’de basın kartına en çok sahip radyoların başında geliyor. Bu da 23 yıllık deneyiminin ve biriktirdiği kadroların önemini göstermesi açısından  bir işarettir.

 

 
 

“HALKIN RADYOSUNA YARAŞAN DA BUYDU”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: 

Uzun yıllardır emek mücadelesiyle birlikte gelen halk kültürünü ve emeği de içinde harmanlayarak yayınını sürdüren Yön Radyo’nun, Türkiye Gazeteciler Sendikası ile yaptığı sözleşme bir ilk olması açısından kıymetli ama zaten Yön Radyo’ya yaraşan da yakışanda  buydu. Yön Radyo Yönetim Kurulu Başkanı  Sayın Yüksel Mansur Kılınç’ın söylediği gibi; zaten halkın radyosuydu , halkın sahiplendiği bir radyoydu. Dolayısıyla çalışanlarının da sahipleniciliği ve onların da zaten korunan hakları bu sözleşmeyle  görünür kılınmıştır. Bundan sonrası için Türkiye Gazeteciler Sendikası’nın önünün açılabilmesi ve diğer basın kuruluşlarına örnek olması veya motivasyon sağlaması açısından önemli.

"KURTULUŞ YOK TEK BAŞINA"

RTÜK Üyesi İsmail Demirdöğen: 

Yön Radyo birçok alanda birçok şeye öncülük etmiştir. Bu alanda da bir sendikayla çalışanlarını bütünleştirmesi, toplu iş sözleşmesini imzalaması da bu alanda bir ilktir. Bu öncülüğün diğer radyolara ve televizyonlara örnek olmasını diliyorum. Bizim gençliğimizden beri bir şiarımız var “kurtuluş yok tek başına ya hep beraber , ya hiçbirimiz” diye yola çıkmıştık. Burada da şunu söylemek isterim ki eğer biz sendikal örgütlenmeyi sağlayamazsak, tek tek savrulan birey olmaktan çıkamazsak, örgütlü mücadeleyi sağlayamazsak  yok olup gideceğiz. Dolayısıyla örgütlü mücadeleye öncülük eden Yön Radyo’yu  ve benim eski bir üyesi olduğum Türkiye Gazeteciler Sendikasını  kutluyorum.  Herkese örnek olmasını diliyorum.

“TANIKLIK YAPIYOR OLMAMIZ BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI”

Eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi:

Yön Radyo yönetimini ve sendikayı  kutluyorum. Hem ulusal anlamda hem uluslararası anlamda prestij sağlayacak bir toplu iş sözleşmesi olduğuna inanıyorum. Çünkü özellikle basında sendikanın tamamen yok edildiği bir dönemde, sansürlendiği bir dönemde basının örgütlü toplumla yeniden ayağa kalkması ve bunun bir örnek olması anlamında değerli. Yoksa yalnızca Yön Radyo açısından bakmıyorum aslında bütün radyolarda ve bütün televizyonlarda örgütlü toplumu yaratabilsek. İşçiler örgütlü, çalışanlar örgütlü olabilseler… O zaman daha kimlikli bir yayın hayatına tüm halk ulaşmış olacak. En önemli ayağı burasıdır. Yarın DİSK’in kuruluş yıldönümü. Örgütlülük mücadelesinde 80 öncesi Türkiye’nin nüfusu 42 milyondu ve 2.5 milyon sendikalı vardı. Bugün Türkiye’nin nüfusu  81 milyon ve örgütlü işçi sayısı 1 milyon civarında. Tablo bu. Bu yüzden bugünkü imza töreninde bulunuyor olmamız ve tanıklık yapıyor olmamız bizim için anlamlı. Bu, bu anlamda son yılların devrim niteliğinde bir  başlangıcı olarak kabul ediyorum. Emeği geçen bütün arkadaşları kutluyorum.
 

“YÖN RADYO HER ZAMAN EMEKLİ DAYANIŞMA İÇİNDE OLDU”

Eski Petrol İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın:

Yön Radyo bir kez daha  önderlik yaptı. Özellikle medyanın örgütlenmesinde  önemli bir kilometre taşı olacağını düşünüyorum. Yön Radyo her zaman emekle iş birliği içinde olan, dayanışma içinde olan bir radyodur. Ben 16 yıl Petrol- İş Sendikası’nın Genel Başkanlığını yaptım.  Bu süre içerisinde Yön Radyo ile gerçekten  çok anlamlı, ilkeli bir işbirliğimiz ve dayanışmamız oldu. Radyo yayıncılığı anlamında emeğin haberlerinin ve Petrol İş’in haberlerinin, Petrol İş’in mücadelesinin, özellikle özelleştirmelere karşı verdiğimiz mücadelenin örgütlenme kampanyalarındaki haberlerin en çok yer aldığı radyodur. Onun için ben Yön Radyo’yu öncelikle yayın çizgisiyle sonra emekle olan işbirliği ve dayanışmasından dolayı yürekten kutluyorum.

“ÇOK MUTLU OLDUK”

TÜSES Başkanı Muammer Keskin: Önemli bir toplu sözleşme imzalanmasına şahit olduk. Biz de çok mutlu olduk. Hele hele  günümüz de bu kadar emek düşmanlığı yapıldığı bir dönemde Yön Radyo’nun yapmış olduğu  hem çalışanlarıyla hem diğer bileşenleriyle son derece önemli bir imzaya şahit olduk. O yüzden çok memnun olduğumu ifade etmek isterim.

 

  Kaynak: Yön Haber   Bu haber 235 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Trans tutuklu Diren Coşkun açlık grevini durdurdu Trans tutuklu Diren Coşkun açlık grevini durdurdu Tutuklu trans birey Diren Coşkun’un cezaevi yönetiminin adım atması sonucu açlık..
Otoparkı olmayana ruhsat verilmeyecek Otoparkı olmayana ruhsat verilmeyecek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın otopark yönetmeliği yayınlandı.
STK temsilcilerinden 'Şeker fabrikalarına sahip çıkalım' çağrısı STK temsilcilerinden 'Şeker fabrikalarına sahip çıkalım' çağrısı Burdur'da sivil toplum kuruluşu temsilcileri, özelleştirme kapsamına alınan Burd..
Üniversitede tacize suç duyurusu Üniversitede tacize suç duyurusu Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nda görevli iki..
  SİYASET HABERLERİ
Yeni seçim pusulalarının nasıl olacağı belli oldu Yeni seçim pusulalarının nasıl olacağı belli oldu AKP ve MHP'nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemesi dün TBMM'..
CHP'den CHP'den "seçim barajı kaldırılsın" teklifi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), yüzde 10 olan seçim barajının kaldırılması için T..
'Cumhur ittifakı'nın çerçevesi belli oldu... İşte 26 maddelik yasa teklifi 'Cumhur ittifakı'nın çerçevesi belli oldu... İşte 26 maddelik yasa teklifi AKP ile MHP'nin cumhur ittifakı yasa teklifi TBMM'ye sunuldu. Yasa teklifine gör..
"Beyaz AK Partili, beton ve asfaltın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak " Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu: Son fabrika satıldığında, son ..
  SPOR HABERLERİ
Beşiktaş sahneye çıkıyor Beşiktaş sahneye çıkıyor Siyah Beyazlılar, ilk kez kaldığı son 16 turunda dünya devi Bayern Münih ile ilk..
Mete Gazoz dünya ikincisi oldu Mete Gazoz dünya ikincisi oldu Mete Gazoz, ABD’de düzenlenen 2018 Salon Dünya Şampiyonası’nda dünya ikinciliği ..
Fenerbahçe'de gece yarısı Ali Koç depremi... 8 bölge sorumlusu istifa etti Fenerbahçe'de gece yarısı Ali Koç depremi... 8 bölge sorumlusu istifa etti Fenerbahçe'de İstanbul bölge sorumluları, gece yarısı gönderdikleri bir bildiriy..
Kış Olimpiyat Oyunları muhteşem bir şölen ile başladı! Kış Olimpiyat Oyunları muhteşem bir şölen ile başladı! PyeongChang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları başladı. Oyunlar boyunca 7 dalda 15 disi..
  YEREL HABERLERİ
Kocaoğlu'ndan 'Elektrik Fabrikası' çıkışı Kocaoğlu'ndan 'Elektrik Fabrikası' çıkışı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, kentteki Tarihi Elektrik..
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde hedef İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde hedef "sıfır kaza" İş kazaları ve işyerlerindeki riskleri önlemek adına önemli çalışmalar yürüten İ..
Beyşehir'de Fotoğraf Gösterisi ve Sergisi Yoğun İlgi Gördü Beyşehir'de Fotoğraf Gösterisi ve Sergisi Yoğun İlgi Gördü Konya’nın Beyşehir ilçesinde düzenlenen fotoğraf gösterisi ve sergisi etkinliğin..
  KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim Ve Kültür Örgütü: Türkiye’de 15 dil yok olmak üzere Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim Ve Kültür Örgütü: Türkiye’de 15 dil yok olmak üzere UNESCO’nun tahminlerine göre dünyada bin dil var. Bu rakamın neredeyse yarısı yo..
İstanbul Modern taşınıyor İstanbul Modern taşınıyor İstanbul Modern Beyoğlu'na taşınıyor. Müze 18 Mart pazar gününe kadar ziyaret ed..
‘İçinden Caz Geçen Filmler’ başlıyor ‘İçinden Caz Geçen Filmler’ başlıyor Garanti Caz Yeşili, “İçinden Caz Geçen Filmler” serisiyle 25 Şubat’tan itibaren ..
  YAŞAM HABERLERİ
St. Petersburg’da 'üç güneş birden doğdu St. Petersburg’da 'üç güneş birden doğdu Rusya’nın ‘kuzey başkenti’ St. Petersburg’un sakinleri, ışığın kırılması sonucu ..
2040'ta 100 milyonu geçeceğiz! 2040'ta 100 milyonu geçeceğiz! Türkiye İstatistik Kurumu'ndan, Türkiye'nin nüfusunun 2040 yılında 100 milyonu g..
2 bin 200 yıllık tarihi taç ele geçirildi 2 bin 200 yıllık tarihi taç ele geçirildi İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, tarihi eser kaç..
95 yeni öte gezegen keşfedildi 95 yeni öte gezegen keşfedildi Kepler Uzay Teleskobunun tespit ettiği 275 yeni gök cisminin 149'unun öte gezege..
Kış Turizminde Tercihiniz
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 22 14 4 4 41 21 46 +20
2 Galatasaray 22 14 6 2 47 27 44 +20
3 Fenerbahçe 22 12 2 8 44 24 44 +20
4 Beşiktaş 22 11 3 8 41 21 41 +20
5 Kayserispor 22 9 5 8 30 25 35 +5
6 Sivasspor 22 10 8 4 30 33 34 -3
7 Trabzonspor 22 8 5 9 36 32 33 +4
8 Göztepe 22 9 7 6 35 35 33 0
9 Kasımpaşa 22 8 9 5 34 37 29 -3
10 Yeni Malatyaspor 22 7 8 7 24 28 28 -4
11 Bursaspor 22 7 9 6 31 28 27 +3
12 Akhisarspor 22 7 9 6 28 34 27 -6
13 Gençlerbirliği 22 6 9 7 29 35 25 -6
14 Antalyaspor 22 6 10 6 26 39 24 -13
15 Atiker Konyaspor 22 5 11 6 23 30 21 -7
16 Aytemiz Alanyaspor 22 6 13 3 34 43 21 -9
17 Osmanlıspor FK 22 5 13 4 31 43 19 -12
18 Karabükspor 22 3 16 3 15 44 12 -29
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 23 13 5 5 47 30 44 +17
2 Ümraniyespor 23 12 6 5 36 22 41 +14
3 MKE Ankaragücü 23 11 5 7 32 22 40 +10
4 Gazişehir Gaziantep FK 23 10 5 8 39 18 38 +21
5 İstanbulspor 23 11 7 5 26 22 38 +4
6 Altınordu 23 10 7 6 35 28 36 +7
7 Elazığspor 23 9 7 7 30 26 34 +4
8 Boluspor 22 10 9 3 29 21 33 +8
9 Giresunspor 23 8 8 7 28 26 31 +2
10 Balıkesirspor Baltok 23 9 8 6 39 37 30 +2
11 Adanaspor 22 8 8 6 26 34 30 -8
12 BB Erzurumspor 22 7 7 8 26 25 29 +1
13 Samsunspor 23 6 7 10 22 28 28 -6
14 Eskişehirspor 23 8 9 6 41 37 27 +4
15 Adana Demirspor 22 6 10 6 28 33 24 -5
16 Denizlispor 23 6 12 5 24 33 23 -9
17 Manisaspor 23 7 14 2 25 39 14 -14
18 Gaziantepspor 23 1 18 4 9 61 4 -52
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemen Belediyespor 23 17 4 2 48 15 53 +33
2 Afjet Afyonspor 23 15 2 6 46 19 51 +27
3 Hatayspor 23 15 4 4 36 11 49 +25
4 Sivas Belediyespor 23 13 3 7 37 17 46 +20
5 Keçiörengücü 23 13 6 4 55 25 43 +30
6 İnegölspor 23 12 4 7 36 27 43 +9
7 Sancaktepe Belediyespor 23 11 4 8 33 19 41 +14
8 Sarıyer 23 11 9 3 34 27 36 +7
9 Kastamonuspor 1966 23 10 10 3 35 28 33 +7
10 Tokatspor 23 8 8 7 25 31 31 -6
11 Etimesgut Belediyespor 23 8 10 5 24 28 29 -4
12 Eyüpspor 23 7 12 4 32 44 25 -12
13 Amed Sportif 23 7 10 6 29 31 24 -2
14 Bucaspor 23 6 12 5 28 39 20 -11
15 Tuzlaspor 23 5 14 4 26 42 19 -16
16 Bodrumspor 23 4 13 6 17 35 18 -18
17 Kocaeli Birlikspor 23 2 18 3 17 49 6 -32
18 Mersin İdmanyurdu 23 1 22 0 11 82 9 -71
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 23 16 2 5 41 12 53 +29
2 Bayrampaşa 23 11 4 8 27 18 41 +9
3 Düzcespor 23 11 6 6 24 22 39 +2
4 Bayburt Grup Özel İdare 23 10 5 8 30 21 38 +9
5 Kemerspor 2003 23 9 5 9 39 30 36 +9
6 Halide Edip Adıvar SK 23 8 4 11 31 22 35 +9
7 Batman Petrolspor 23 8 5 10 27 18 34 +9
8 Ofspor 23 9 8 6 27 20 33 +7
9 Erbaaspor 23 8 6 9 29 24 33 +5
10 Kozan Belediyespor 23 8 10 5 28 31 29 -3
11 Yomraspor 23 7 10 6 17 29 27 -12
12 Bergama Belediyespor 23 7 12 4 22 34 25 -12
13 Yeni Altındağ Bld. 23 6 11 6 24 32 24 -8
14 Çanakkale Dardanel SK 23 5 10 8 26 33 23 -7
15 12 Bingölspor 23 5 10 8 20 30 23 -10
16 Çatalcaspor 23 5 11 7 18 27 22 -9
17 Erzin Belediyespor 23 6 13 4 17 32 22 -15
18 Orhangazi Belediyespor 23 3 10 10 20 32 19 -12
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
16.02.2018 20:00 Atiker Konyaspor 1 - 1 Beşiktaş
17.02.2018 16:00 Demir Grup Sivasspor 3 - 2 Osmanlispor FK
17.02.2018 13:30 Antalyaspor 2 - 1 Kayserispor
17.02.2018 19:00 Fenerbahçe 3 - 0 Aytemiz Alanyaspor
18.02.2018 19:00 Kasımpaşa 2 - 1 Galatasaray
18.02.2018 13:30 Bursaspor 0 - 0 Evkur Yeni Malatyaspor
18.02.2018 13:30 Kardemir Karabükspor 0 - 3 Teleset M. Akhisarspor
18.02.2018 16:00 Trabzonspor 0 - 1 İstanbul Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
20.02.2018 19:00 Gaziantepspor 0 - 1 Altınordu
20.02.2018 16:00 Ç.Rizespor 3 - 0 Balıkesirspor
20.02.2018 16:00 Samsunspor 1 - 1 Ankaragücü
21.02.2018 16:00 Denizlispor 2 - 0 Umraniyespor
21.02.2018 19:00 Elazığspor 2 - 1 Giresunspor
21.02.2018 19:00 İstanbulspor 1 - 0 Manisaspor
21.02.2018 16:00 Eskişehirspor 1 - 4 Gaziantep Bykşhr Bld.
22.02.2018 19:00 Adanaspor - Adana D.Spor
22.02.2018 16:00 Boluspor - Erzurum BB
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
24.02.2018 13:30 Hatayspor - Tuzlaspor
24.02.2018 13:30 İnegölspor - Sarıyer
24.02.2018 13:30 Sancaktepespor - Kocaeli Birlik Spor
25.02.2018 13:30 Afjet Afyonspor - Etimesgut Belediyespor
25.02.2018 13:30 Kastamonuspor - Menemen Bld.
25.02.2018 13:30 Keçiörengücü - Bodrumspor
25.02.2018 13:30 Tokatspor - 4 Eylül Bld.
25.02.2018 13:00 Amed Sportif - Eyüpspor
25.02.2018 13:30 Mersin İ.Y. - Bucaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
24.02.2018 13:30 Bayrampaşa - Erzin Belediyespor
24.02.2018 13:30 Bergama Belediyespor - Erbaaspor
25.02.2018 13:30 Yomraspor - Orhangazispor
25.02.2018 13:30 Bayburt Genclikspor - Halide Edip Adivar Spor
25.02.2018 13:30 Kozan Belediyespor - Ofspor
25.02.2018 13:30 Manisa Büyükşehir Belediyespor - Yeni Altindag Belediyespor
25.02.2018 13:30 Batman Pet. - Dardanelspor
25.02.2018 13:30 Catalcaspor - Duzcespor
25.02.2018 13:30 Tekirova Bld. - 12 Bingolspor
HABER ARŞİVİ
Yukarı